Sportowy Festyn z okazji Dnia Dziecka!

Nadszedł czas, żeby przybliżyć trochę informacji na temat Sportowego Festynu organizowanego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na boisku Orlik 2012 przy Gimnazjum nr 1 w Trzciance.

Głównymi organizatorami imprezy są Urząd Miejski Trzcianki, Akademia Piłkarska Bambinis, Młodzieżowy Dom Kultury Trzcianka, MKS MDK Trzcianka oraz Anioły WOPR Trzcianka. W skład atrakcji jakie przewidują organizatorzy wchodzą między innymi: Turniej piłki nożnej roczników 2003-2005 (oraz młodszych), turniej koszykówki oraz siatkówki dla dzieci klas IV-VI, przeróżne gry, zabawy i konkursy sprawnościowe, konkurs plastyczny, strzelanie z wiatrówki, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sprzętu ratowniczego WOPR, występy artystyczne, malowanie twarzy dla najmłodszych oraz największy hit, czyli kula ZORB do chodzenia po wodzie!

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 12:00. Jak widać na załączonym wyżej plakacie, pomoc ze strony trzcianeckich i pilskich przedsiębiorców oraz osób indywidualnych sprawiła, że dzieci będą mogły świętować swój dzień naprawdę hucznie. Z tego miejsca chcielibyśmy skierować jedną prośbę do wszystkich rodziców którzy chcieliby wesprzeć organizację i byliby chętni do przygotowania jakiegokolwiek ciasta, którego sprzedaż nawet za symboliczne kilka złotych zasiliłaby dodatkowo budżet przewidziany na upominki i nagrody dla wszystkich dzieci. Im więcej uda nam się zebrać, tym cenniejsze będą upominki z których dzieci na pewno będą zadowolone. Więcej informacji na ten temat udziela BambInis pod numerem telefonu: (+48) 77755331. Również rodzice będą mogli pokazać swoje umiejętności piłkarskie grając przeciwko drużynie sztabu organizacyjnego Bambinis. Obie drużyny stawią się do pojedynku o godzinie 17:15! Zapowidają się wielkie emocje! Mecz będzie na pewno dużą niespodzianką :)

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa na niedzielny festyn. Zabierzcie swoje pociechy, spędźcie czas razem z nami a na pewno nie będziecie zawiedzeni :)
Do zobaczenia!

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/maj-podsumowanie-thumb429x149.jpg

Czytaj dalej…

Miesiąc zbliża się ku końcowi, więc z racji wielu aktywności jakie miały (i jeszcze będą :) mieć) w nim miejsce chcemy pokrótce podsumować minione tygodnie. Maj rozpoczął się piękną, wręcz wakacyjną pogodą która zadziałała dodatkowo mobilizująco na pierwszych treningach na powietrzu. Zawodnicy mieli okazję korzystać ze stosunkowo nowych obiektów które pojawiły się przy trzcianeckich szkołach. Jak widać na załączonych zdjęciach nawet rodzice oglądali swoje pociechy w akcji.

Zapowiadane zajęcia z gimnastyki korekcyjnej odbyły się dwa razy, kolejne już jutro. Na pewno pomogą one w prawidłowym rozwoju i poprawią koordynację ciała. Momentem kulminacyjnym był wyjazd na basen do Obornik. Dzieci były bardzo zadowolone, miały okazję się wybawić pod okiem trenerów oraz dodatkowo czyniły pierwsze kroki nauki pływania z P. Kazirodkiem. Kilka gier i zabaw z trenerem Banią zakończyły prawie półtora godzinną rozrywkę. Dziękujemy rodzicom, ratownikom oraz Tomaszowi Malewiczowi, którzy cały czas czuwali nad bezpieczeństwem w trakcie pobytu. Również wielkie podziękowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance za wsparcie finansowe i dla Macieja Ślązaka który ponownie pełnił rolę fotografa.

Cały czas cieszy nas zainteresowanie akademią, które przekłada się na ilość zawodników w poszczególnych grupach wiekowych. Jesteśmy również dumni z najmłodszych podopiecznych którzy regularnie i z zaangażowaniem uczęszczają na treningi. Należy przytoczyć również wielki pozytywny fakt w zmianach odżywiania dzieci. Zauważyliśmy, że coraz więcej rodziców przykłada dodatkową uwagę na jakość spożywanych przez dzieci posiłków. Na wyróżnienie zasługuje Nadia Liske, która miała świetnie przygotowaną porcję zdrowych owoców bogatych w witaminy! Nadia jest wzorem do naśladowania dla innych, także śmiało możecie brać z niej przykład.

Wielu rodziców i dzieci niestety jest jeszcze nieświadomych tego jak ważny jest zdrowy tryb życia i odpowiednie odżywianie. Dla prawidłowego rozwoju dzieci w tym wieku potrzebują większej ilości witamin i minerałów. Łatwo dostarczyć je z odpowiednio dobranych produktów. Przygotowujemy obecnie cykl krótkich notek informacyjnych, na co warto zwrócić uwagę dobierając produkty podczas przygotowywania posiłków. Już niedługo pojawią się one na stronie. Po weekendzie proponujemy śledzić wiadomości na stronie głównej, ponieważ zbliża się coraz bardziej wyczekiwany przez wszystkie dzieci Dzień dziecka. Szczegółowe informacje pojawią się również na plakatach rozwieszonych w naszym mieście.

Na koniec zapraszamy do galerii, która z tygodnia na tydzień się powiększa. Dodaliśmy zdjęcia z treningu na orliku, zajęć korekcyjnych oraz wyjazu na basen.

Basen

Kolejny wyjazd na basen już w niedzielę. Tym razem będziemy korzystać z obiektu w Obornikach. Zbiórka standardowo przed halą widowiskowo-sportową o godzinie 9:00. Przypominamy o zabraniu niezbędnych rzeczy, czyli: kąpielówki, ręcznik, klapki oraz drobne przekąski na drogę powrotną.

Uwaga! Zmiany w godzinach treningów

W dniu jutrzejszym wyjątkowo godziny treningów ulegają zmianom, dlatego proponujemy zapoznać się z poniższym planem:

 

Również jutro pojawią sie pierwsze szczegóły o zbliżającym sie coraz szybciej dniu dziecka! :D