https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Akademia-Piłkarska-Bambinis-Turniej-w-Kaczorach-rocznik-2006-oraz-2007-050-thumb429x147.jpg

Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków w Kaczorach

Dnia 14.12.2013 w Kaczorach odbył się II Turniej Mikołajkowy Żaków.
Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych 2006 i 2007 i młodsi.
W zabawie uczestniczyły zespoły:
Dwa zespoły Football Academy Piła, dwa zespoły Fair Play Złotów, cztery zespoły Zjednoczeni Kaczory oraz Bambinis Trzcianka rocznik 2006 oraz dwa zespoły rocznika 2007 w sumie udział w turnieju wzięło 20 zawodników Bambinis.

Rocznik 2006

W kategorii rocznika 2006 po zaciętej walce I miejsce zdobył zespół z Football Academy Piła, II miejsce przypadło pierwszemu zespołowi Zjednoczeni Kaczory, III miejsce zdobył drugi zespół Zjednoczonych, IV miejsce zajęła drużyna Bambinis Trzcianka prowadzona przez Trenera Kamila Zielińskiego a V lokata przypadła zespołowi Fair Play Złotów.

Zjednoczeni Kaczory I – Zjednoczeni Kaczory II     0 : 0
Fair Play Złotów – FA Piła   0 : 1
Zjednoczeni Kaczory I – Bambinis Trzcianka  0 : 0
Zjednoczeni Kaczory – Fair Play Złotów  9 : 0

Bambinis Trzcianka – FA Piła  0 : 3
Zjednoczeni Kaczory I – FA Piła  1 : 2
Bambinis Trzcianka – Fair Play Złotów  0 : 0

Zjednoczeni Kaczory II  – FA Piła  0 : 1
Zjednoczeni Kaczory I – Bambinis Trzczianka 3 : 0
Zjednoczeni Kaczory II – Fair Play Złotów 6 : 0

Rocznik 2007

W rywalizacji grupy rocznika 2007 bezkonkurencyjny był pierwszy zespół Zjednoczonych, drugie miejsce przypadło zespołowi Bambinis I Trzcianka, III miejsce dla Bambinis Trzcianka II prowadzonymi przez Trenera Łukasza Brodę, IV zdobył jeden z najmłodszych zespołów Fair Play Złotów a V miejsce przypadło maluszkom Zjednoczeni Kaczory II.Super zawody w tej kategorii rozgrywał Wiktor Rajek, który dopiero za dwa tygodnie skończy 6 lat a radził sobie w dwóch zespołach.

WYNIKI GRUPY MŁODSZEJ

Zjednoczeni Kaczory I – Zjednoczeni Kaczory II  5 : 0
Bambinis Trzcianka I – Bambinis Trzcianka II  2 : 1
Zjednoczeni Kaczory I – Fair Play Złotów  4 : 0
Zjednoczeni Kaczory II – Bambinis Trzcianka I  0 : 4
Bambinis Trzcianka II – Fair Play Złotów   2 : 0
Zjednoczeni Kaczory II – Fair Play Złotów  0 : 0
Zjednoczeni Kaczory I – Bambinis Trzcianka I  4 : 0
Zjednoczeni Kaczory II – Bambinis Trczianka II  3 : 0
Bambinis Trzcianka I – Fair Play Złotów  3 : 0
Zjednoczeni Kaczory II – Bambinis Trzcianka II  0 :4

Zawodnicy Bambinis:
Maciej Sikora, Daniel Szymański, Hubert Matkowski, Krzysztof Chełmiński, Maksymilian Wyrzykowski, Mikołaj Kołodziejski, Piotr Żebrowski, Paweł Siedlecki, Hubert Ficner, Jakub Białkowski, Kacper Tomaszewski, Wiktor Karopowicz, Mateusz Kaczmarzewski, Dawid Wilk, Tomasz Kluczewski, Marcel Małecki, Jano Felsman, Jakub Tomczak, Bartosz Smulski, Mateusz Smulski
Trenerzy: Łukasz Broda, Kamil Zieliński, Grzegorz Hrynkiewicz

Dla wielu zawodników Akademii był to pierwszy turniej, dlatego dla wszystkich zawodników oraz trenerów gratulacje wspaniałej postawy! każdy zawodnik, który uczestniczył w turnieju był zwycięzcą!
Podziękowania kierujemy do rodziców za pomoc organizacyjną oraz opiekę nad zawodnikami.

GALERIA Z TURNIEJU W KACZORACH

GALERIA Z TURNIEJU W KACZORACH on Facebook

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Akademia-Piłkarska-Bambinis-Turniej-w-Czarnkowie-rocznik-2003-thumb429x241.jpg

Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików w Czarnkowie

Dnia 15 grudnia 2013 do Czarnkowskiej hali zawitało blisko 100 zawodników z dziewięciu drużyn wraz z trenerami, rodzicami i opiekunami. Najdłuższą podróż odbyli młodzi zawodnicy z TPS Winogrady Poznań którzy już po raz trzeci przyjęli zaproszenie z Czarnkowa. Powodem zebrania tylu zawodników w jednym miejscy był III Halowy Mikołajkowy Turniej Orlików rocznik 2003 i młodszy organizowany przez Noteć Czarnków i Czarnkowska Spółdzielnie Mieszkaniową w Czarnkowie.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po trzy zespoły.
Gr A (TPS Winogrady, MKS Noteć Czarnków zieloni, Gryf Zofiowo),
Gr B (Radwan Lubasz MKS Noteć Czarnków czerwoni, Football Academy Piła)
Gr C (MKS Noteć Czarnków r 04 biali, Akademia Piłkarska Bambinis, Drawa Krzyż).

W grupach rywalizowano „ każdy z każdym”, 1x 12 min, następnie zwycięzcy grup grali między sobą o miejsca 1-3, drugie miejsca grały o lokaty 4-6, natomiast trzecie miejsca o 7-9.
W rozgrywce finałowej najlepsza drużyną została ekipa z Piły która pod wodzą Wiesława Powalisza najpierw zremisowała z Drawą Krzyż 0-0 by na koniec pokonać gospodarzy z Czarnkowa. Tuż za podium uplasowali się przyjaciele z Lubasza którzy tylko gorszej liczbie bramek nie zdołali awansować do finałowej rozgrywki.
Akademia Bambinis rocznik 2003 uplasowała się na 5 miejscu w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:
1. Football Academy Piła
2. Drawa Krzyż
3. MKS Noteć Czarnków
4. Radwan Lubasz
5. Akademia Piłkarska Bambinis
6. Gryf Zofiowo
7. TPS Winogrady
8. MKS Noteć Czarnków czerwoni
9. MKS Noteć Czarnków r.04 biali

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Bambinis Trzcianka rocznik 2003:
Nikodem Ryba, Stanisław Kotiuszko, Jakub Koniuszy, Fryderyk Miładowski, Miłosz Natkaniec, Maksymilian Gabruś, Wojciech Szpakowski, Kamil Grencel, Gabriel Dubiak, Aleksander Gajeński, Jeremiasz Lisiak.
Trenerzy: Mieczysław Bania, BambInis.

Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, paczkę od św. Mikołaja, gadżet reklamowy Miasta Czarnków. Doceniono również wszystkich trenerów którzy otrzymali biografię słynnego trenera Pepa Guardoli. Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar oraz wyróżniono najlepszych zawodników ze wszystkich ekip.

Podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dla dwójki sędziów – Adama Drozdowicza, i Jakuba Siemieniewskiego.

W tym roku w rolę św. Mikołajów wcieliły się następujące zakłady i firmy: Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Czarnkowie, Miasto Czarnków, UNISOFT, Hurtownia Warzyw i Owoców Pan Jerzy Czerwiński, Zakład Kominiarski Jarosław Sprindt, Hurtownia Instalacyjna „INSBUD” Pan Leszek Klepacki, Kancelarnie Prawne „KRISLEX”

źr.: http://mksnotecczarnkowtr.futbolowo.pl

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/lechconference-1-thumb429x257.jpg

Lech Conference 2013

Dnia 06.12.2013 Trenerzy Akademii Bambinis: Piotr Kazirodek, Grzegorz Hrynkiewicz oraz BambInis uczestniczyli w konferencji szkoleniowej dla Trenerów Piłki Nożnej „Lech Conference” w Poznaniu.

Tematem przewodnim IV Lech Conference była Szybkość w fazach przejściowych. Faza przejściowa trwa tylko parę sekund, ale to właśnie zdolność zorganizowania się w tej krótkiej chwili może przesądzić o losach meczu. Najlepsze zespoły atakują z myślą o obronie i bronią z myślą o ataku.

Podczas konferencji poruszony został także temat odkrywania talentów. O tym arcyważnym aspekcie pracy trenera opowiedział Duńczyk Rasmus Ankersen. Przez większość swojego życia był on związany z futbolem
jako szkoleniowiec i piłkarz, a później zbadał słynne szkółki jamajskich sprinterów, etiopską wioskę, która wydała na świat kilku mistrzów olimpijskich i południowokoreańskie zagłębie kobiecych gwiazd
golfa. W swoich badaniach nad talentem odkrył, że często to wytrwała praca i zdolność do poświęceń tworzą mistrzów.
Jak twierdzi sam Ankersen: zwycięzca to przegrany, który przeanalizował swoje błędy.
Świadomości potrzeby szybkiego działania w fazach przejściowych oraz postaw, które mogą wyzwolić ukryty talent można uczyć już tych najmłodszych.

Na IV Lech Conference pokazali to trenerzy młodzieżowi Feyenoord Rotterdam, Dinamo Zagrzeb, Manchester United i Lecha Poznań.

Eamon Mulvey (Manchester United) – zanim jego obiecującą piłkarską karierę przerwała kontuzja, reprezentował barwy Stockport Country i Manchesteru City. Właśnie w tym drugim klubie rozpoczął
pracę jako szkoleniowiec młodzieży. Od 2003 roku jest jednak związany z klubem z Old Trafford. Pełni tam funkcję trenera akademii.

Ugo Klingor (Dinamo Zagrzeb) – chorwacki szkoleniowiec, architekt zwycięstwa zespołu Dinamo Zagrzeb w ubiegłorocznej edycji turnieju Lech Cup. Jego podopieczni zaprezentowali ofensywny, skuteczny futbol, pozostawiając w pokonanym polu tuzy światowego futbolu takie jak Chelsea, Borussia
Dortmund czy Barcelona. Ugo Klingor ma tytuł naukowy z kinezjologii nauki dotyczącej mechaniki ruchu i aktywności fizycznej, którą wielu ekspertów uważa za kluczową w nowoczesnym futbolu.

Gerard Rutjes (Feyenoord Rotterdam) – już od dwóch kadencji jest odpowiedzialny za pion szkolenia młodzieży w Feyenoordzie Rotterdam. Holenderski klub od lat stawiany jest jako modelowy przykład szkolenia najmłodszych. Gerard Rutjes jest koordynatorem prac z zawodnikami poniżej 13. roku życia. Ciekawostką jest, że obecnie asystentem Gerarda Rutjesa jest były gwiazdor Bayernu Monachium – Roy Makaay.

Rasmus Ankersen – Były piłkarz i trener, obecnie coach biznesu i specjalista od poszukiwania talentów. Jego obiecującą karierę piłkarską przerwała kontuzja i podobnie jak wielu innych graczy postanowił poszukać swojej szansy w pracy szkoleniowca. Przypadek Simona Kjaera – obrońcy Lille i byłego podopiecznego Ankersena spowodował jednak, że zaczął on analizować talent, rozwój oraz tajniki odkrywania ukrytego potencjału. Ten wychowanek duńskiego Midtjylland na etapie juniora był zupełnie
niewyróżniającym się zawodnikiem. Zainspirowany tym przypadkiem Ankersen rzucił pracę trenera i odwiedził kilka ośrodków znanych z masowej produkcji talentów. Dotarł do szkółki jamajskich sprinterów, etiopskiej wioski, która wydała na świat kilku mistrzów olimpijskich czy południowokoreańskiego zagłębia kobiecych gwiazd golfa.
Wnioski ze swoich podróży oraz wieloletniej analizy talentu przedstawił w bestsellerowej książce The Goldmine Effect, którą na polskim rynku ma
pojawić się w 2014 roku.

źr.: lechconference.pl/wł.

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Bambinis-Turniej-w-Czarnkowie-rocznik-20051-thumb429x147.jpg

Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków w Czarnkowie

Dnia 08.12.2013 odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków w Czarnkowie, organizowany przez Akademię Sportową Fun Czarnków.

Udział w turnieju wzięło 6 drużyn:  Football Academy Piła, Radwan Lubasz, 3 drużyny Akademii Fun z Czarnkowa oraz Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka rocznik 2005.
Na parkiecie zaprezentowało się ponad 60 zawodników głównie z rocznika 2005, Czarnkowska Akademia dała szanse zaprezentowania się również młodszym zawodnikom (rocznik 2006, 2007), najmłodszy z nich był z rocznika 2008! Podobnie było z Akademią Bambinis, ponieważ z różnych powodów nie wszyscy chłopcy z rocznika 2005 mogli pojechać na turniej. Dlatego Trenerzy zdecydowali się powołać Michała Kuskowskiego z drużyny rocznika 2004 oraz trzech zawodników z grupy rocznika 2006 (Dawid Wilk, Marcel Małecki, Tomasz Kluczewski).
Chłopcy prowadzeni przez Trenera Ryszarda Flittę zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce!

1 miejsce – Radwan Lubasz
2 miejsce – Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka
3 miejsce – Football Academy Piła

Królem strzelców został: Michał Kuskowski, który miał na swoim koncie 5 trafień!

Z każdej drużyny gości wytypowany został najlepszy zawodnik:
Radwan Lubasz – Antonii Sosnowski
AP Bambinis – Michał Kuskowski
FA Piła – Jasiu Kokoszyński

Zawodnicy Bambinis:
Karol Grześ, Szymon Warykasz, Franciszek Tzaros, Szymon Siadak, Michał Kuskowski (2004), Marcel Małecki (2006), Dawid Wilk (2006), Tomasz Kluczewski (2006)
Trener: Ryszard Flitta

Źr.: AS Fun, wł.