Nadszedł czas, żeby przybliżyć trochę informacji na temat Sportowego Festynu organizowanego z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na boisku Orlik 2012 przy Gimnazjum nr 1 w Trzciance.

Głównymi organizatorami imprezy są Urząd Miejski Trzcianki, Akademia Piłkarska Bambinis, Młodzieżowy Dom Kultury Trzcianka, MKS MDK Trzcianka oraz Anioły WOPR Trzcianka. W skład atrakcji jakie przewidują organizatorzy wchodzą między innymi: Turniej piłki nożnej roczników 2003-2005 (oraz młodszych), turniej koszykówki oraz siatkówki dla dzieci klas IV-VI, przeróżne gry, zabawy i konkursy sprawnościowe, konkurs plastyczny, strzelanie z wiatrówki, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sprzętu ratowniczego WOPR, występy artystyczne, malowanie twarzy dla najmłodszych oraz największy hit, czyli kula ZORB do chodzenia po wodzie!

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 12:00. Jak widać na załączonym wyżej plakacie, pomoc ze strony trzcianeckich i pilskich przedsiębiorców oraz osób indywidualnych sprawiła, że dzieci będą mogły świętować swój dzień naprawdę hucznie. Z tego miejsca chcielibyśmy skierować jedną prośbę do wszystkich rodziców którzy chcieliby wesprzeć organizację i byliby chętni do przygotowania jakiegokolwiek ciasta, którego sprzedaż nawet za symboliczne kilka złotych zasiliłaby dodatkowo budżet przewidziany na upominki i nagrody dla wszystkich dzieci. Im więcej uda nam się zebrać, tym cenniejsze będą upominki z których dzieci na pewno będą zadowolone. Więcej informacji na ten temat udziela BambInis pod numerem telefonu: (+48) 77755331. Również rodzice będą mogli pokazać swoje umiejętności piłkarskie grając przeciwko drużynie sztabu organizacyjnego Bambinis. Obie drużyny stawią się do pojedynku o godzinie 17:15! Zapowidają się wielkie emocje! Mecz będzie na pewno dużą niespodzianką :)

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa na niedzielny festyn. Zabierzcie swoje pociechy, spędźcie czas razem z nami a na pewno nie będziecie zawiedzeni :)
Do zobaczenia!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz