https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/DSC_0188-thumb429x234.jpg

Wyjazd do Aqua Parku

W środę 25 stycznia, wg wcześniejszych planów i zapowiedzi, odbył się wyjazd na basen do Piły.

Z tego miejsca składamy podziękowania rodzicom, którzy zaangażowali się w role opiekunów i cały czas czuwali nad bezpieczeństwem w czasie podróży i w trakcie zabaw w wodzie. Podziękowania dla:
P. Lidii Zielińskiej,  P. Leszka Witkowskiego, P. Daniela Kruszelnickiego, P. Waldemara Osowskiego oraz P. Dawida Malińskiego.

Relacja w postaci zdjęć. Zapraszamy do galerii.

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/DSC_0186-thumb429x265.jpg

Treningi trwają

Czas na krótkie podsumowanie ostatnich dwóch tygodni.

Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ zgodnie z naszymi przewidywaniami frekwencja na zajęciach wzrosła. Z grupy 28 chłopców, którzy rozpoczęli zajęcia na początku stycznia, w treningach obecnie bierze udział 38 (!). Zainteresowanie Akademią niezmiernie nas satysfakcjonuję i dodatkowo motywuję do dodatkowego zaangażowania.

W miniony poniedziałek dzieci przeszły badania lekarskie. Generalnie badania wypadły bardzo dobrze. Większość zawodników nie ma problemów zdrowotnych. Pojedyncze przypadki płaskostopia i lekkich skrzywień kręgosłupa, które zostały wykryte będą korygowane na zajęciach. Trenerzy dodatkowo skupią swoją uwagę na zawodnikach, u których w/w wady zdiagnozowano, więc przy regularnych treningach zostaną one zniwelowane. Oczywiście podziękowania należą się dzieciom, które dzielnie zniosły badania. Kolejne dopiero za pół roku.

Czas biegnie nieubłaganie szybko i przed nami pierwszy wyjazd na basen do Aqua Parku w Pile. Wyjazd już jutro (25.01), spotkanie o godz. 16:10 na parkingu przy hali sportowo-widowiskowej. Dzieci obowiązkowo muszą być wyposażone w kąpielówki, ręcznik oraz klapki.

Na zakończenie zapraszamy do galerii, w której pojawiło się kilka zdjęć z ostatnich treningów.

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/DSC00065-thumb429x165.jpg

Akademia ruszyła!

W minioną sobotę 7.01.2012r. odbył się pierwszy trening Akademii. Równo o godz. 16:30 dzieci w swoich nowych strojach wyszły na płytę hali i zostały rozdzielone do poszczególnych grup.

Łączna frekwencja wg nas była dobra, w zajęciach udział wzięło 28 chłopców.  Już na początku widać było zaskoczenie na twarzach rodziców i trenerów, ponieważ w grupie siedmiolatków w treningu uczestniczyło aż 15 chłopców! Trener Mieczysław Bania, który w zastępstwie nieobecnego Łukasza Walkowiaka prowadził trening miał przed sobą niełatwe zadanie, ponieważ ujarzmienie tak licznej grupy dzieci nie jest łatwe.  Ze swojego zadania, podobnie jak pozostała dwójka trenerów wywiązał się wzorowo.  Cieszyli się chłopcy i rodzice, którzy spytani o komentarz do pierwszych zajęć, wyrażali pozytywne opinie.

Mamy nadzieję, że zainteresowanych jeszcze przybędzie oraz, że niezdecydowani  rodzice po obejrzeniu zdjęć (dział galeria) i krótkiego materiału filmowego zapiszą swoją pociechę i dadzą jej możliwość rozwoju razem z rówieśnikami.

Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę. Dzięki temu będą Państwo mogli na bieżąco śledzić zachodzące zmiany. Wszystkie aktualizacje związane z ewentualnymi zmianami godzin zajęć czy miejsca w pierwszej kolejności będą podawane tutaj.

W zakładce Plan treningowy dodaliśmy harmonogram zajęć na najbliższe dwa miesiące.

Przypomnienie o pierwszym treningu

Pierwszy trening – 7.01.2012

Zapraszamy dzieci z Rodzicami już w najbliższą sobotę do hali widowiskowo-sportowej na godzinę 16:30. Chcielibyśmy żeby zjawili się Państwo 30 min. wcześniej z racji tego, że jest jeszcze kilka spraw organizacyjnych które chcemy załatwić przed rozpoczęciem treningu.

(więcej…)