https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/sprzet-thumb429x241.jpg

Mamy sprzęt!

Mijający tydzień dostarczył nam wiele emocji. W końcu dojechał do nas sprzęt na którym będziemy pracować oraz wyposażenie dla naszych najmłodszych podopiecznych. Wizualnie wszystko prezentuję się znakomicie o czym mogą się Państwo przekonać patrząc na tytułowe zdjęcie. Jesteśmy wyposażeni w niezbędne materiały do pracy z dziećmi, począwszy od podstawowych: piłek, pachołków, kijków, drabinek, bramek przez specjalistyczne akcesoria pomagające w doskonaleniu koordynacji, zwinności i sprawności fizycznej. Profesjonalne narzędzia ułatwią pracę trenerom oraz poprzez zróżnicowanie podniosą jakość treningów. Nie możemy doczekać się pierwszych zajęć, którę odbędą się już w sobotę 7.01.2012r. o godzinie 16:30.

Dzięki owocnym rozmowom udało nam się zapewnić terminy treningów. Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować osobom które zaangażowały się w całe przedsięwzięcie, w szczególności podziękowania dla: Wicestarosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Pana Tadeusza Teterusa, kierownictwa oraz administracji hali widowiskowo-sportowej: Pana Jacka Oświęcimskiego oraz Pani Beaty Burakowskiej. To dzięki Państu udało się dopełnić niezbędne formalności aby zajęcia Akademii mogły się odbyć w hali.

Ważna informacja dla rodziców.
Zapraszamy razem z dziećmi ok. 30min. przed rozpoczęciem pierwszych zajęć, w celu odebrania sprzętu i dopełnienia ostatnich formalności.
O szczegółach organizacyjnych pierwszego treningu będziemy jeszcze informować po Nowym Roku.

Pozdrawiam! :D

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/konferencja-bambinis1-thumb429x241.jpg

Spotkanie organizacyjne już za nami!

Pierwsze spotkanie promujące Akademię uważamy za udane!

Mimo początkowych problemów technicznych udało nam się zaprezentować wizję rozwoju sportu w Trzciance i dzięki prezentacji nakreślić czym konkretnie będziemy się zajmować. Szczególnie chcielibyśmy podziękować rodzicom którzy wyrazili chęć udziału i poświęcili swój cenny czas. To właśnie Państwo będą fundamentem Akademii i przyczynią się do jej rozwoju. Jesteśmy zadowoleni, że  frekwencja dopisała i zainteresowanych przybywa z dnia na dzień.

Rodzicom którzy nie mogli pojawić się na konferencji lub cały czas  wahają się nad podjęciem decyzji proponujemy zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce „O akademii”oraz na zamieszczonych slajdach z prezentacji.

Niedługo na stronie pojawi się krótki materiał filmowy z konferencji. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości mogą się Państwo z nami kontaktować poprzez formularz na stronie lub bezpośrednio telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do regularnego śledzenia strony Bambinis. Będziemy informować Państwa na bieżąco o postępach oraz zamieszczać informację o wszystkich zachodzących zmianach.

!Wyraź chęć udziału – zapisz dziecko już dziś!