Podsumowanie lipca

Końcówka czerwca i miesiąc lipiec były dla nas bardzo ważnym czasem pod względem organizacyjnym, więc doszliśmy do wniosku, że należałoby go pokrótce podsumować i zaznaczyć najważniejsze kwestie.

Ostatniego dnia czerwca, miało miejsce spotkanie z zainteresowanymi rodzicami które odbyło się w sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej w Trzciance. Spotkanie prowadził Maciej Szkudlarek, który w krótkiej prezentacji przybliżył całą strukturę organizacyjną Akademii Piłkarskiej Bambinis. Frekwencja na szczęście dopisała, obawialiśmy się czy rodzicom uda się dotrzeć w to nietypowe dla takich okazji miejsce. Okazuje się, że mimo iż akademii funkcjonuje od stycznia, jest jeszcze grono niepoinformowanych rodziców, które również chciałoby aby jego pociecha uczęszczała na zajęcia sportowe. Na chwile obecną po wstępnych podsumowaniach nowych zainteresowanych jak i obecnych dzieci, wychodzi że w 4 grupach wiekowych będzie uczestniczyć łącznie ponad 60 zawodników! Jest to duża liczba, z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo widzimy, że takie atrakcje w Trzciance są potrzebne!

Cała prezentacja jest do obejrzenia tutaj. W niedługim czasie pojawi się krótki materiał filmowy podsumowujący konferencję.

Jeżeli chodzi o temat zgłoszenia dziecka, sytuacja wygląda następująco. Można zgłosić swoje zainteresowanie poprzez ściągnięcie odpowiedniego formularza ze strony Bambinis (4 formularz znajdują się pod newsem), wypełnić go i albo wydrukować i przynieść na spotkanie organizacyjne lub dostarczyć przed pierwszym treningiem. Drugą możliwością jest przesłanie najważniejszych informacji dziecka na adres mailowy W tym przypadku my przygotujemy cały formularz który będzie tylko do podpisania albo w czasie wcześniej wspomnianej konferencji, lub przed pierwszym treningiem. Najważniejsze informacje które trzeba ująć w treści maila to:

Dane Personalne Rodzica/Opiekuna
Imię i Nazwisko:
Numer telefonu:
e-mail:
Adres zamieszkania:
PESEL:
Dane Personalne Zawodnika
Imię i Nazwisko:
Data i miejsce urodzenia:
PESEL:
Adres zamieszkania:
Dodatkowe zajęcia na które uczęszcza dziecko:
Choroby/uczulenia/wady postawy:
Dane Szkoły/ Przedszkola do której uczęszcza zawodnik
Nazwa Szkoły/Przedszkola:
Klasa:
Wychowawca:
 Miejscowość:
—————————————
Kilka istotnych informacji na koniec:
Dla grupy U6 (rocznik 2006, 2007 i młodsi) przewidziane są zupełnie nowe stroje zamówione prosto z magazynu firmy Adidas w Niemczech, jednak wysyłane będą one dopiero we wrześniu. Dlatego prosimy z tego miejsca aby na zajęcia w sierpniu dzieci przychodziły we własnych strojach (preferowane białe koszulki). Od września, problem zostanie rozwiązany i stroje zostaną rozdane.
Rodzice zawodników z rocznika 2006, 2007, którzy uczestniczyli do tej pory w zajęciach zobowiązani są zdać sprzęt sportowy (koszulka i spodenki).
Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie przed rozpoczęciem sezonu (przewidywany termin to piątek 03.08.2012 godz. 17:00, sala konferencyjna Biblioteki Publicznej w Trzciance).
Na spotkaniu wszyscy rodzice będą zobowiązani podpisać nowy regulamin Akademii Piłkarskiej Bambinis. Bez jego podpisania zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach. W regulaminie zaszło kilka ważnych zmian, nowy regulamin znajduję się w zakładce Dla rodzica -> Regulamin zajęć.
Poza Regulaminem na spotkaniu zostaną przedstawione plany na najbliższe pół roku, poruszymy temat badań lekarskich, dodatkowych ubezpieczeń zawodników, oraz przedstawimy również nowego trenera grupy U6.
W razie gdyby nastąpiły jakieś zmiany, wszelkie informacje będą podawane na stronie internetowej.
Deklaracja U9 Deklaracja U8 Deklaracja U7 Deklaracja U5 i U6