https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Akademia-Piłkarska-Bambinis-spotkanie-z-rodzicami-sierpień-2012-003-thumb429x171.jpg

Czytaj dalej…

Sierpień w pełni, więc czas na krótkie podsumowanie ostatnich tygodni.

3 sierpnia w Bibliotece Publicznej w Trzciance odbyło się spotkanie organizacyjne z rodzicami. BambInis przedstawił nowego trenera nowej grupy U5 i U6 Damiana Szacfera.

Omówiona została kwestia zgłoszenia zawodników Bambinis do Ligi w Okręgowym Związku Piłki Nożnej, w którym od września w formie turniejowej będzie utworzona liga Orlik dla rocznika 2002/2003 oraz Liga Żak dla rocznika 2004.
Jeżeli chodzi o badania lekarskie, obowiązkowo dla roczników 2003 oraz 2004, odbędą się one prawdopodobnie na początku września w Trzciance. Przed badaniem u lekarza sportowego zawodnik musi mieć zrobione badanie krwi oraz moczu.
Szacowany koszt badania u lekarza sportowego to 30zł.
W związku z współpracą Akademii z PZU mamy możliwość dodatkowego ubezpieczenia zawodników Bambinis ubezpieczeniem „PZU Sport”. Koszt ubezpieczenia to około 35zł przy minimum 30 chętnych zawodnikach.
Rodzice, którzy chcą dodatkowo ubezpieczyć swoje dziecko proszeni są o zgłoszenie zainteresowania w czasie treningów do trenera grupy.
Na spotkaniu rodzice zostali poinformowani o konieczności podpisania nowego regulaminu zajęć. Ci, którzy tego jeszcze nie zrobili proszeni są o zgłoszenie się na trening w celu dopełnienia formalności.
Zmienił się również nr konta na który należy wpłacać czesne. Aktualny numer rachunku:
PEKAO S.A 08 1240 3741 1111 0010 4442 1914
Pierwszy trening po lipcowej przerwie za nami.
Zdjęcia dostępne w galerii (kliknij na obrazek poniżej).
Miesiąc sierpień traktujemy jako czas wprowadzający, ponieważ z racji przerwy wakacyjnej wielu zawodników nie ma możliwości udziału w treningach.
Kolejna dobra wiadomość to fakt podjęcia bliższej współpracy Akademii z Jackiem Jastrzębskim, właścicielem sklepu Adidas w Trzciance. Daje nam to dodatkową możliwość korzystania ze sprzętu najwyżej jakości.
Na naszym kanale w serwisie YouTube pojawił się materiał z konferencji opracowany przez Łukasza Salamandrę. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia -> http://www.youtube.com/watch?v=HtM-80ebpzc&feature=g-upl