https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Bambinis-Tymbark-U10-3-thumb429x248.jpg

Tymbark U10 eliminacje powiatowe

W dniu 28.03.2014 zawodnicy Bambinis rocznika 2004 uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbraku” w Trzciance, który rozgrywany był dla klas III Szkół Podstawowych Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego.
W ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance z Akademią Bambinis w turnieju brali udział uczniowie SP3.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięło siedem zespołów. Szkoła Podstawowa w Przyłękach, Szkoła Podstawowa w Łomnicy, Szkoła Podstawowa w Lubaszu, Szkoła Podstawowa w Siedlisku, Katolicka Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance, Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance. Nad turniejem oficjalny patronat sprawuję Polski Związek Piłki Nożnej, a ogólnopolski finał zaplanowano w tym roku na Stadionie Narodowym.

Trener: Piotr Kazirodek, Kierownik: Leszek Witkowski
Jędrzej Osowski, Maksym Wiewiórka, Maksymilian Kuskowski, Kacper Adamczyk, Mikołaj Charmaciński, Krzysztof Wołk, Igor Maliński, Maciej Piotrowski, Igor Kurek, Gracjan Bielski

Wyniki:
SP3 Bambinis- Łomnica 1:0
SP3 Bambinis- Przyłęki 0:0
SP3 Bambinis- Siedlisko 1:1
SP3 Bambinis- Katolicka 0:0
SP3 Babminis- SP2 1:0
SP3 Bambinis- Lubasz 2:0

Ostatecznie najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Przyłękach ( z Akademii Bambinis grali: Antonii Grześ, Maciej Grześ) , która uzyskała 14 pkt. Drugie miejsce przypadło SP3 Bambinis, którzy uzbierali 12 punktów. Bardzo dobre 3 miejsce przypadło Katolickiej Szkole Podstawowej ( z Akademii Bambinis grali: Dawid Kazirodek, Bartosz Smulski, Paweł Siedlecki, Piotr Urban, Mateusz Sumiński)- 11 pkt.
Czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance ( z Akademii Bambinis grali: Marcin Ławniczak, Franciszek Wojnicki), piąte miejsce Szkoła Podstawowa w Łomnicy, szóste miejsce Szkoła Podstawowa w Lubaszu oraz siódme miejsce Szkoła Podstawowa w Siedlisku ( z Akademii Bambinis grali: Patryk Malinowski, Wojciech Chełmiński).

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Bambinis-Basen-oborniki-7-thumb429x148.jpg

Odnowa biologiczna w Obornikach

Dnia 16 i 23.03.2014 zawodnicy Akademii Bambinis udali się na basen do Centrum Rekreacji Wodnej w Obornikach.
Dnia 16.03.2014 na basen pojechali zawodnicy z roczników 2006, 2007, 2008.
Natomiast tydzień później z odnowy biologicznej skorzystali zawodnicy roczników 2003, 2004, 2005.

Zawodnicy mieli do dyspozycji:
Brodzik dla dzieci:
Basen o nieregularnym kształcie i powierzchni użytkowej ponad 85 m2 oraz głębokości max. 0,6 m z małą zjeżdżalnią typu SŁOŃ przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. W basenie zamontowano parasol wodny, który daje wszystkim małym użytkownikom dużo dobrej zabawy. Temperatura w brodziku to 32°C. Pozwala ona na bardzo wysoki komfort przebywania w wodzie i odprężenie dla całego ciała.

Basen rekreacyjny:
Basen o wymiarach 12,5 m x 7 m, przeznaczony do celów rekreacyjnych o głębokości od 1,07 m do 1,41 m. Basen wyposażony w liczne atrakcje wodne m.in.
- masaż wąski wysoki,
- 2 masaże boczne (turbojet)
- masaż karku szeroki.
Temperatura wody w basenie rekreacyjnym wynosi 28-29°C. 

Wanna Jacuzzi
To profesjonalne propozycja masażu, który odbywa się w wodzie. Wytwarzany w jacuzzi ruch w połączeniu z wysoką temperaturą ok. 36 stopni C w różny sposób oddziałuje na ciało. Istnieje cała gama zabiegów oferujących różnorodne doznania.

Masaż wodno-powietrzny: gdy go spróbujesz, zanurzając się w wannie poczujesz silny, ciepły i kojący strumień. Sprawia on, że napięte mięśnie pleców i nóg rozluźniają się, ogarnia Cię uczucie relaksu. Temperatura kąpieli wodnej oscyluje w granicach 35-36°C.
Zalety stosowania:
- takie kąpiele odprężają,
- pobudzają,
- wzmacniają,
- wspomagają podczas okresów związanych z przeziębieniem.

Basen sportowy:
Basen o wymiarach 25m x 12m z wydzielonymi sześcioma torami. Głębokość niecki jest zmienna od 1,37 m do 1,91 m. Niecka wyposażona w profesjonalne bloki startowe, które są wykorzystywane podczas nauki oraz zawodów sportowych. Temperatura wody w basenie sportowym wynosi 28-29°C, zapewniając idealne warunki do rekreacyjnego i sportowego pływania.

źr.: www.centrumrekreacjioborniki.pl

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Bambinis-Tymbark-Lubasz-2-thumb429x216.jpg

Tymbark U12- Eliminacje Powiatowe

W dniu 21.03.2014 zawodnicy Bambinis rocznika 2003 uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbraku” w Lubaszu, który rozgrywany był dla klas IV-V Szkół Podstawowych Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego.
W ramach współpracy Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzciance z Akademią Bambinis w turnieju brali udział uczniowie SP3.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięło siedem zespołów. Oprócz gospodarzy, rywalizowali chłopcy z Krzyża Wielkopolskiego, Połajewa, Szkoły Podstawowa nr 3 i Zespołu Szkół Katolickich z Trzcianki oraz dwie drużyny z Boruszyna. Nad turniejem oficjalny patronat sprawuję Polski Związek Piłki Nożnej, a ogólnopolski finał zaplanowano w tym roku na Stadionie Narodowym.

Trener: BambInis,
Kacper Kołodziejski, Jakub Plich, Jakub Potocki, Jan Wiela, Paweł Jęśko,
Jakub Grandke, Kamil Grencel, Paweł Skrzypczak, Jakub Baranowski, Jan Antczak, Wojciech Szpakowski, Nikodem Ryba

Wyniki Bambinis:
SP3 Bambinis- Szkoła Katolicka 1:0
SP3 Bambinis- SP Połajewo 0:1
SP3 Bambinis- SP Krzyż Wlkp. 2:3
SP3 Bambinis- SP Lubasz 1:2
SP3 Bambinis- Boruszewo A 3:0
SP3 Bambinis- Boruszewo B 3:0

Gospodarze potwierdzili przed turniejowe prognozy i odnosząc komplet zwycięstw, zapewnili sobie pierwsze miejsce. Druga lokata przypadła w udziale Szkole Podstawowej z Krzyża Wielkopolskiego, a na trzecim miejscu podium uplasowali się chłopcy z Połajewa. Uczniowie SP3 Bambinis Trzcianka uplasowali się na czwartym miejscu, Katolicka Szkoła Podstawowa w Trzciance zajęła piąte miejsce, szóste oraz siódme przypadło Szkole Podstawowej z Boruszyna.

https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/bambinis-jastrowie-2-thumb429x191.jpg

Mistrzostwa OZPN Piła- Kategoria Żak w Jastrowiu

Dnia 08.03.2014 podopieczni Trenera Ryszarda Flitty (rocznik 2005) uczestniczyli w Mistrzostwach OZPN Piła rozgrywanych w Jastrowiu.
W turnieju wystąpiło 10 zespołów, podzielonych na 2 grupy:

Grupa A: Nielba Wągrowiec, Bambinis Trzcianka, Noteć Czarnków, Football Academy Piła, Polonia Jastrowie.

Grupa B: Kłos Budzyń, Soccer Stars Piła, Sparta Złotów, MOSiR Piła, Drawa Krzyż.

W meczu o miejsce IX pomiędzy  Spartą Złotówa – Bambinis Trzcianka padł remis 0:0 i nawet rzuty karne nie przyniosły rozstrzygnięcia, obie drużyny sklasyfikowano na miejscu IX.

O miejsce VII walczyły drużyny  Noteci Czarnków i Drawy Krzyż. W regulaminowym czasie padł wynik 0:0 a w rzutach karnych lepsi okazali się młodzi piłkarze z Czarnkowa wygrywając 3:2.

Miejsce V przypadło drużynie Footbal Academy z Piły, drużyna ta pokonała MOSiR Piła 1:0.
Pierwszy  półfinał to Polonia Jastrowie – Kłos Budzyń zwycięstwo Polonii 2:0, w drugim półfinale Nielba Wągrowiec – Soccer Stars Piła 1:1, w rzutach karnych wygrywa ekipa z Piły 3:2.
Drużyny które przegrały mecze półfinałowe zagrały o miejsce III w turnieju. Nielba Wągrowiec – Kłos  Budzyń zwycięstwo Nielby 1:0.

Mecz o I miejsce i tytuł mistrza OZPN Piła Żaków zmierzyły się ekipy Polonii Jastrowie i Soccer Stars Piła. Drużyna prowadzona przez trenera Ryszarda Ludewicza wygrała 1:0 a bramkę na wagę mistrzostwa strzelił Grzegorz Gaca. Drużyna Polonii Jastrowie nie przegrała żadnego spotkania remisują tylko z Football Academy Piła.

Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Pile i Polonia Jastrowie. Każdy zawodnik otrzymał medal, trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary.
Z czterech najlepszych drużyn wybrano najlepszych zawodników, którzy otrzymali indywidualne nagrody: Aleks Ludowicz – Kłos Budzyń, Mateusz  Dominikowski – Nielba Wągrowiec, Bartosz Stelmach – Soccer Stars Piła, Grzegorz Gaca – Polonia Jastrowie. Nagrody wręczali  Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Pan Piotr Wojtiuk, Mariusz
Ziatyk trener koordynator OZPN Piła. 27 meczy sędziował niezawodny Ryszard Woźniak.

źr.: mkspoloniajastrowie.futbolowo.pl