https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Alicja-Zając-AWF-3-thumb429x643.jpg

Alicja Zając powołana do Reprezentacji Polski!

Selekcjoner reprezentacji Polski w Futsalu kobiet Piotr Siudziński powołał 15 zawodniczek na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 6- 10 marca 2013 w miejscowości Racot. W kadrze znalazło się miejsce dla 15 zawodniczek, które reprezentują kluby Ligi Futsalu.

Polska piłka kobieca nie może odstawać od innych krajówZarówno w Europie jak i na Świecie istnieją już futsalowe reprezentację Pań. Teraz przyszła kolej na nas. Polska Liga Futsalu kobiet istnieje w Polsce już od kilku lat. Można powiedzieć że z roku na rok rozwija się. Dlatego też najlepszym dziewczynom chcemy dać możliwość gry w kadrze Polski.- mówi- Kazimierz Greń, przewodniczący Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej.

Alicja Zając pełniąca funkcję asystenta trenera rocznika 2003 w Akademii Bambinis, piłkarka I ligowego halowego zespołu AZS AWF Poznań z którym wywalczyła IV miejsce w Akademickich Finałach Mistrzostw Polski Futsalu Kobiet. Na murawie występuje w I ligowym KS Koziołek Poznań.

Lista powołanych zawodniczek:

Bramkarki:
Karolina Klabis (ISD-AJD Gol Częstochowa), Angelika Tlałka (APN-GKS Jastrzębie Zdrój)
Zawodniczki z pola:
Justyna Maziarz, Renata Uchnast, Kamila Kmiecik (wszystkie ISD-AJD Gol Częstochowa), Agata Sobkowicz, Ilona Sotor, Magdalena Wojcik (wszystkie Rolnik Głogówek), Alicja Zając (AZS UAM Poznań), Adrianna Sikora, Kinga Szumiło (obie MKS  Kresowiak Orion Siemiatycze), Hanna Cerajewska, Beata Kaczmarczyk (obie UKS Medan Gniezno), Nikol Kaletka (APN-GKS Jastrzębie Zdrój), Milena Bączyk (AFC Kościan)
Lista rezerwowa:
Aleksandra Blige (UKS Medan Gniezno), Maria Hadelko (Rolnik Głogówek, Dominika Machnacka, Violetta Biegańska (obie AZS UAM Poznań), Marta Di Giusto (ISD-AJD Gol Częstochowa)
kobiecapilka.pl
https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Akademia-Piłkarska-Bambinis-sztab-organizacyjny-thumb429x238.jpg

Zmiany w Sztabie Organizacyjnym

Trener Damian Szacfer z przyczyn prywatnych nie może kontynuować współpracy z Akademią. Dziękujemy Damianowi za dotychczasową pomoc w rozwoju młodych zawodników Bambinis, życzymy sukcesów zawodowych oraz sportowych!

Od Lutego 2013 funkcję Trenera grupy Bambini 2 przejął Łukasz Broda- absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu.
kierunek: Wychowanie Fizyczne, specjalność: nauczycielska
dodatkowa specjalność: gimnastyka korekcyjna
Ukończył także niezbędny kurs instruktora sportu z dyscypliny piłka nożna PZPN C

Łukasz Broda tel.: (+48) 696 843 397

W Akademii poprzez zajęcia sportowe zawodnicy rozwijają się fizycznie, ale to jest tylko jeden z elementów dążenia do profesjonalizmu. Bardzo ważnym czynnikiem są aspekty wychowawcze, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Pedagogiem środowiskowym Bartoszem Jankowskim- absolwentem Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi o specjalności Prewencji patologii i zagrożeń społecznych.

tel.: (+48) 888 989 552
e-mail: [email protected]

Celem pedagoga środowiskowego jest opieka nad wszystkimi grupami pod względem wydarzeń wynikających nie z zajęć sportowych i ruchowych lecz z problemów mogących wystąpić po treningach, turniejach, w sytuacjach zachodzących w relacjach Trenera z grupą bądź z rodzicami, opiekunami, rodziną oraz monitoring ocen i zachowań w środowisku szkolnym.
Umiejętność przeprowadzania wywiadów środowiskowych i indywidualnych w miarę możliwości i potrzeb, co za tym idzie niesienie jak najlepszej pomocy.
W miarę dalszego rozwoju i przyzwoleń trenera jak i rodziców podopiecznych przeprowadzane będą krótkie pogadanki, inscenizacje, wykłady na temat zagrożeń, które będą miały na celu ukształtowanie w podopiecznych wyuczonych zachowań w pewnych sytuacjach zagrożenia,  radzenia sobie w początkowych stadiach problemu.

Szkolenia są potrzebne już we wczesnym okresie rozwoju młodego człowieka by w przyszłości był odporny na pewien rodzaj bodźców prowadzących do skrajnych zachowań dalece odbiegających od ich własnej woli a wynikających z naporu np. rówieśników, grupy społecznej itp.

W razie jakichkolwiek problemów, pytań prosimy dzwonić bądź pisać na e-mail.