https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/maj-podsumowanie-thumb429x149.jpg

Miesiąc zbliża się ku końcowi, więc z racji wielu aktywności jakie miały (i jeszcze będą :) mieć) w nim miejsce chcemy pokrótce podsumować minione tygodnie. Maj rozpoczął się piękną, wręcz wakacyjną pogodą która zadziałała dodatkowo mobilizująco na pierwszych treningach na powietrzu. Zawodnicy mieli okazję korzystać ze stosunkowo nowych obiektów które pojawiły się przy trzcianeckich szkołach. Jak widać na załączonych zdjęciach nawet rodzice oglądali swoje pociechy w akcji.

Zapowiadane zajęcia z gimnastyki korekcyjnej odbyły się dwa razy, kolejne już jutro. Na pewno pomogą one w prawidłowym rozwoju i poprawią koordynację ciała. Momentem kulminacyjnym był wyjazd na basen do Obornik. Dzieci były bardzo zadowolone, miały okazję się wybawić pod okiem trenerów oraz dodatkowo czyniły pierwsze kroki nauki pływania z P. Kazirodkiem. Kilka gier i zabaw z trenerem Banią zakończyły prawie półtora godzinną rozrywkę. Dziękujemy rodzicom, ratownikom oraz Tomaszowi Malewiczowi, którzy cały czas czuwali nad bezpieczeństwem w trakcie pobytu. Również wielkie podziękowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej w Trzciance za wsparcie finansowe i dla Macieja Ślązaka który ponownie pełnił rolę fotografa.

Cały czas cieszy nas zainteresowanie akademią, które przekłada się na ilość zawodników w poszczególnych grupach wiekowych. Jesteśmy również dumni z najmłodszych podopiecznych którzy regularnie i z zaangażowaniem uczęszczają na treningi. Należy przytoczyć również wielki pozytywny fakt w zmianach odżywiania dzieci. Zauważyliśmy, że coraz więcej rodziców przykłada dodatkową uwagę na jakość spożywanych przez dzieci posiłków. Na wyróżnienie zasługuje Nadia Liske, która miała świetnie przygotowaną porcję zdrowych owoców bogatych w witaminy! Nadia jest wzorem do naśladowania dla innych, także śmiało możecie brać z niej przykład.

Wielu rodziców i dzieci niestety jest jeszcze nieświadomych tego jak ważny jest zdrowy tryb życia i odpowiednie odżywianie. Dla prawidłowego rozwoju dzieci w tym wieku potrzebują większej ilości witamin i minerałów. Łatwo dostarczyć je z odpowiednio dobranych produktów. Przygotowujemy obecnie cykl krótkich notek informacyjnych, na co warto zwrócić uwagę dobierając produkty podczas przygotowywania posiłków. Już niedługo pojawią się one na stronie. Po weekendzie proponujemy śledzić wiadomości na stronie głównej, ponieważ zbliża się coraz bardziej wyczekiwany przez wszystkie dzieci Dzień dziecka. Szczegółowe informacje pojawią się również na plakatach rozwieszonych w naszym mieście.

Na koniec zapraszamy do galerii, która z tygodnia na tydzień się powiększa. Dodaliśmy zdjęcia z treningu na orliku, zajęć korekcyjnych oraz wyjazu na basen.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz