https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/DSC00065-thumb429x165.jpg

W minioną sobotę 7.01.2012r. odbył się pierwszy trening Akademii. Równo o godz. 16:30 dzieci w swoich nowych strojach wyszły na płytę hali i zostały rozdzielone do poszczególnych grup.

Łączna frekwencja wg nas była dobra, w zajęciach udział wzięło 28 chłopców.  Już na początku widać było zaskoczenie na twarzach rodziców i trenerów, ponieważ w grupie siedmiolatków w treningu uczestniczyło aż 15 chłopców! Trener Mieczysław Bania, który w zastępstwie nieobecnego Łukasza Walkowiaka prowadził trening miał przed sobą niełatwe zadanie, ponieważ ujarzmienie tak licznej grupy dzieci nie jest łatwe.  Ze swojego zadania, podobnie jak pozostała dwójka trenerów wywiązał się wzorowo.  Cieszyli się chłopcy i rodzice, którzy spytani o komentarz do pierwszych zajęć, wyrażali pozytywne opinie.

Mamy nadzieję, że zainteresowanych jeszcze przybędzie oraz, że niezdecydowani  rodzice po obejrzeniu zdjęć (dział galeria) i krótkiego materiału filmowego zapiszą swoją pociechę i dadzą jej możliwość rozwoju razem z rówieśnikami.

Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę. Dzięki temu będą Państwo mogli na bieżąco śledzić zachodzące zmiany. Wszystkie aktualizacje związane z ewentualnymi zmianami godzin zajęć czy miejsca w pierwszej kolejności będą podawane tutaj.

W zakładce Plan treningowy dodaliśmy harmonogram zajęć na najbliższe dwa miesiące.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz