/wp-content/uploads/ether/DSCN4077-thumb429x144.jpg

Strój piłkarski dla dziecka - sprawdź co kupić dziecku na trening piłkarski

Każda aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to doskonały sposób na zapewnienie dziecku mnóstwa rozrywki, ale nie tylko. Dzięki niej możesz wesprzeć prawidłowy rozwój malucha, pomóc mu w rozładowaniu napięcia i nerwów, poprawić koncentrację i ułatwić naukę, a do tego zadbać o jego odporność. Jeśli zdecydowałeś się na zapisanie swojej pociechy na zajęcia piłki nożnej, to czas skompletować odpowiedni strój. Sprawdź, co powinno się z nim znaleźć. Polecamy https://bambinis.pl/!

Jaki strój dla początkujących piłkarzy?

Już na samym początku warto podkreślić, że nie powinieneś od razu po zapisaniu dziecka na zajęcia wpadać w szał zakupów. Dlaczego? Bo nie wiesz, czy piłka nożna w ogóle mu się spodoba - zobacz jak wygląda proces rekrutacyjny . Jeśli tak, to super, ale jeżeli maluch szybko się znudzi, to zakup kompletnego stroju dla małego fana kopania w piłkę będzie zwykłą stratą pieniędzy. Na początek wystarczy zwykła odzież chłopięca. Z pewnością Twoje dziecko ma w szafie przynajmniej jeden luźny T-shirt i krótkie spodenki. To idealny strój na kilka pierwszych spotkań z trenerem i drużyną. Gwarantujemy, że maluch bez problemu poradzi sobie przez kilka treningów bez profesjonalnych akcesoriów czy ubrań zaprojektowanych specjalnie z myślą o piłce nożnej.Zobacz również https://bambinis.pl/2011/12

Koszulka i spodenki sportowe – jakie modele są strzałem w dziesiątkę dla małego piłkarza?

Koszulka i spodenki sportowe to podstawa stroju piłkarskiego każdego dziecka. Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich zakupu? Podstawą jest dobry rozmiar, który może być jednak troszkę większy. Oczywiście, nie na tyle, żeby spadał w trakcie meczu czy uniemożliwiał maluchowi swobodę ruchów. Odzież w wyższym rozmiarze pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze – dzieci szybko rosną, a taki strój posłuży Twojej pociesze dłużej niż tylko przez jeden sezon. Dodatkowo upewnij się, że koszulka i spodenki są wykonane z włókien syntetycznych – poliamidu lub poliestru, które najlepiej radzą sobie podczas aktywności fizycznej.

źródło zdjęcia https://mybaze.com/pl/spodenki-chlopiece/

Koszule i koszulki chłopięce

Oprócz koszulki i spodenek warto również zainwestować w dopasowany dres lub bluzę i długie spodnie. Pogoda potrafi być kapryśna, a mecze i treningi mogą odbywać się nawet podczas deszczu czy w trakcie chłodniejszych dni. Dobrym wyborem będzie góra z kapturem, który zapewni dodatkową ochronę przed opadami. Nie zapomnij też o skarpetach! Długie getry pozwalają utrzymać ochraniacze na swoim miejscu oraz zabezpieczają nogi przed przypadkowymi kontuzjami. Poszukując idealnej pary, zwracaj głównie uwagę na materiał – musi zapewniać komfort, bez problemu odprowadzać wilgoć i być odporny na przypadkowe uszkodzenia. Idealnym wyborem są skarpety wykonane z poliamidu, który bez problemu radzi sobie w trakcie spotkań z boiskową trawą.

Przydatne linki 

https://bambinis.pl/druki-do-pobrania/