https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/Akademia-Piłkarska-Bambinis-Turniej-w-Czarnkowie-rocznik-2003-thumb429x241.jpg

Dnia 14 grudnia 2013 do Czarnkowskiej hali zawitało blisko 100 zawodników z dziewięciu drużyn wraz z trenerami, rodzicami i opiekunami. Najdłuższą podróż odbyli młodzi zawodnicy z TPS Winogrady Poznań którzy już po raz trzeci przyjęli zaproszenie z Czarnkowa. Powodem zebrania tylu zawodników w jednym miejscy był III Halowy Mikołajkowy Turniej Orlików rocznik 2003 i młodszy organizowany przez Noteć Czarnków i Czarnkowska Spółdzielnie Mieszkaniową w Czarnkowie.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po trzy zespoły.
Gr A (TPS Winogrady, MKS Noteć Czarnków zieloni, Gryf Zofiowo),
Gr B (Radwan Lubasz MKS Noteć Czarnków czerwoni, Football Academy Piła)
Gr C (MKS Noteć Czarnków r 04 biali, Akademia Piłkarska Bambinis, Drawa Krzyż).

W grupach rywalizowano „ każdy z każdym”, 1x 12 min, następnie zwycięzcy grup grali między sobą o miejsca 1-3, drugie miejsca grały o lokaty 4-6, natomiast trzecie miejsca o 7-9.
W rozgrywce finałowej najlepsza drużyną została ekipa z Piły która pod wodzą Wiesława Powalisza najpierw zremisowała z Drawą Krzyż 0-0 by na koniec pokonać gospodarzy z Czarnkowa. Tuż za podium uplasowali się przyjaciele z Lubasza którzy tylko gorszej liczbie bramek nie zdołali awansować do finałowej rozgrywki.
Akademia Bambinis rocznik 2003 uplasowała się na 5 miejscu w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:
1. Football Academy Piła
2. Drawa Krzyż
3. MKS Noteć Czarnków
4. Radwan Lubasz
5. Akademia Piłkarska Bambinis
6. Gryf Zofiowo
7. TPS Winogrady
8. MKS Noteć Czarnków czerwoni
9. MKS Noteć Czarnków r.04 biali

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Bambinis Trzcianka rocznik 2003:
Nikodem Ryba, Stanisław Kotiuszko, Jakub Koniuszy, Fryderyk Miładowski, Miłosz Natkaniec, Maksymilian Gabruś, Wojciech Szpakowski, Kamil Grencel, Gabriel Dubiak, Aleksander Gajeński, Jeremiasz Lisiak.
Trenerzy: Mieczysław Bania, BambInis.

Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, paczkę od św. Mikołaja, gadżet reklamowy Miasta Czarnków. Doceniono również wszystkich trenerów którzy otrzymali biografię słynnego trenera Pepa Guardoli. Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar oraz wyróżniono najlepszych zawodników ze wszystkich ekip.

Podziękowanie za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dla dwójki sędziów – Adama Drozdowicza, i Jakuba Siemieniewskiego.

W tym roku w rolę św. Mikołajów wcieliły się następujące zakłady i firmy: Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Czarnkowie, Miasto Czarnków, UNISOFT, Hurtownia Warzyw i Owoców Pan Jerzy Czerwiński, Zakład Kominiarski Jarosław Sprindt, Hurtownia Instalacyjna „INSBUD” Pan Leszek Klepacki, Kancelarnie Prawne „KRISLEX”

źr.: http://mksnotecczarnkowtr.futbolowo.pl