https://lh6.googleusercontent.com/-sgE0kPdmdB8/T-iTpMFRdmI/AAAAAAAAB64/ayz4FnxhGlU/s640/Akademia%2520Pi%25C5%2582karska%2520Bambinis-%2520Mini%2520Euro%2520Wa%25C5%2582cz-011.jpg

W dniu wczorajszym drużyna Akademii Bambinis walczyła pod banderą Hiszpanii w turnieju rozgrywanym w Wałczu. Zawodnicy od początku zostali rzuceni na głęboką wodę, ponieważ rywalizowali z bardzo dobrymi zespołami.  W turnieju udział wzięło 16 zespołów z całej Polski, z czego każdy zespół symbolicznie reprezentował jeden z krajów który zagwarantował sobie miejsce w trwających rozgrywkach Mistrzostw Europy 2012. Pod względem organizacyjnym, impreza stała na wysokim poziomie, co świadczyło o zaangażowaniu organizatorów.

Trener Mieczysław Bania wylosował Hiszpanię którą reprezentowaliśmy w grupie C, rywalizując z trzema innymi zespołami:
Hiszpania (Bambinis)
Chorwacją (Lechia Gdańśk),
Włochami (Gmina Wałcz),
Irlandia (Widzew Łódź).
Wyniki grupy wyglądały następująco:
Hiszpania- Włochy ( 3:1 ) – Jędrzej Osowski 3x
Hiszpania – Irlandia ( 3:0 )- wo.
Hiszpania – Chorwacja ( 0:6 )
Po ciekawych meczach udało się zainkasować 6 punktów, dzięki czemu awansowaliśmy do ćwierćfinału z drugiego miejsca w grupie. W ćwierćfinale trafiliśmy na Szwecję (Wybrzeże Rewalskie Rewal).
Hiszpania – Szwecja (2:2) k. 1:3 – bramki dla Bambnis- Marek Witkowski, Jędrzej Osowski
Długo utrzymywał się wynik remisowy, w końcówce meczu o losach awansu mógł rozstrzygnąć Jędrzej Osowski, gdzie po jego strzale piłka odbiła się od jednego, drugiego słupka i nie trafiła do bramki.
Rozstrzygające były rzuty karne w których lepsza okazała się drużyna ze Szwecji.
Mecz o miejsce 5-6:
Grecja (Warta Poznań) – Hiszpania ( 2 : 0 )
Mecz o miejsce 7-8 :
Anglia (Gwardia Kszalin) – Hiszpania ( 4:0 )
Ostatecznie uplasowaliśmy się na miejscu 8. Biorąc pod uwagę rangę zawodów jest to bardzo dobry wynik. Drużyna dostała puchar za udział, każdy zawodnik dostał medal oraz mały upominek.
Pierwsze miejsce zajęła Polska reprezentowana przez drużynę gospodarza – Szkółkę Piłkarską Orzeł 2012 Wałcz.
Od góry z lewej: Trenerzy: Piotr Kazirodek, Mieczysław Bania, BambInis.
W środkowym rzędzie od lewej: Marcel Kruszelnicki, Dawid Kazirodek, Mikołaj Charmaciński, Igor Maliński, Maksymilian Kuskowski,

W dolnym rzędzie od lewej: Maciej Nowak, Maksym Wiewiórka, Jędrzej Osowski, Kacper Adamczyk, Marek Witkowski, Kacper Olszewski.

W nagrodę za zajęte miejsce Pan Daniel Kruszelnicki, właściciel Pubu „Jama” ufundował dla Dzieci oraz rodziców pizzę, za co bardzo dziękujemy.
Podziękowania również dla rodziców za przywiezienie dzieci na turniej, oraz bardzo mocny doping za który również dostali wyróżnienie od organizatorów.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz