https://bambinis.pl/wp-content/uploads/ether/rozklad_zajec1-thumb429x150.jpg

Pogoda za oknami zaskoczyła wszystkich i już w kwietniu na termometrach można było zaobserwować wahania słupka rtęci w okolicach 30 stopni celsjusza. :) Jest to szczególnie dobra wiadomość dla osób które lubią aktywnie spędzać czas, a tym samym dla naszych najmłodszych podopiecznych którzy już od 8 maja zaczną zajęcia na boisku Orlik 2012.

Zajęcia na boisku przy szkole Gimnazjum nr 1 będą odbywać się we wtorki.

W piątki natomiast zajęcia będą zorganizowane również na nowym obiekcie mieszczącym się przy Szkole Podstawowej nr 3. Nowość którą Akademia wprowadza w życie, są sobotnie zajęcia z gimnastyki ogólnej, korekcyjnej oraz koordynacji ruchowej które co tydzień będą przygotowane dla jednej z grup wiekowych. Szczegółowy rozkład tych zajęć jest do ściągnięcia poniżej oraz w zakładce plan treningowy. Trenerzy będą się starać aby powolutku wdrażać elementy ćwiczeń z programu szkoleniowego Fifa 11+.

Jeżeli chodzi o wyjazd na Basen, to jak najbardziej są w planach dwa wyjazdy. Pierwszy już 20 maja (dokładną godzinę podamy kilka dni przed wyjazdem) i drugi w lipcu. Zmieni się jednak miejsce, tym razem pojedziemy do ośrodka w Obornikach.

Szykujemy wielką niespodziankę dla wszystkich dzieci na czerwcowy Dzień Dziecka. Możemy zdradzić rąbka tajemnicy. 3 czerwca na boisku Orlik 2012 odbędzie się festyn, na którym między innymi zawodnicy Akademii rozegrają mini-turniej. Przewidywane są ciekawe atrakcje, ale z racji trwających rozmów z współorganizatorami na razie wstrzymujemy się ze szczegółami. Na pewno informacje w pierwszej kolejności pojawią się na stronie Bambinis.

Tymczasem, życzymy wszystkim udanego dłuuugiego weekendu majowego. Do usłyszenia :)

PLAN TRENINGOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz